Usługi

Przeprowadzki prywatne

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami prywatnymi - przeprowadzek domów i mieszkań na terenie Warszawy oraz całej Polski i Unii Europejskiej.
Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Na życzenie klienta dostarczamy rzeczy, które mogą pomóc przy przeprowadzce - kartony, folie, szafy kartonowe, taśmy, wypełnienia do kartonów, aby mienie podczas przeprowadzki było odpowiednio zabezpieczone. Możemy również zaoferować pomoc naszych pracowników podczas pakowania. Transportujemy dodatkowo meble, sprzęty AGD, RTV, obrazy, szkło, lustra, rośliny, wykonujemy transport pianin. Pomagamy również w rozpakowaniu mienia po dowiezieniu je na miejsce docelowe.
Posiadasz zbędne przedmioty? Oferujemy ich utylizację lub przechowanie w naszych magazynach. Czyścimy także strychy i piwnice.
Nasza specjalność to kompleksowe przeprowadzki w Warszawie - zawsze jesteśmy terminowi, do każdego klienta podchodzimy rzetelnie i z dbałością o wysoką jakość usług. Wszyskie powierzone nam rzeczy są ubezpieczone w razie nieplanowanych uszkodzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy do niego naszą ofertę.

Przeprowadzki firm

W GoodDone oferujemy także kompleksowe przeprowadzki skierowane również dla firm i instytucji. Działamy sprawnie i szybko, aby przerwa w pracy była jak najkrótsza.
Proponujemy także przeprowadzki - cała Polska - Unia Europejska dla naszych klientów biznesowych i instytucjonalnych. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, które jest potrzebne przy przeprowadzaniu przeprowadzek dla instytucji państwowych, dużych korporacji jak i również mniejszych przedsiębiorstw.
Przeprowadzki firm przeprowadzane przez GoodDone to rzetelność i profesjonalizm - podobnie jak w przypadku osób prywatnych zapewniamy materiały pomocne przy pakowaniu - folie, kartony, taśmy i inne, a na miejscu docelowym pomagamy w rozpakowaniu. Aby nie zakłócić pracy w firmie przeprowadzki wykoujemy szybko i sprawnie. Podejmiemy się każdego zadania, nawet najbardziej nietypowych - prosimy o kontakt z nami, dokonamy wyceny i przygotujemy harmonogram usługi.
Dodatkowo wykonujemy usługi utylizacji zbędnego mienia oraz magazynowania mienia, jeżeli nie może być ono od razu przewiezione do miejsca docelowego. Zapewniamy transport mienia ponadgabarytowego - sprzęt biurowy, serwery, sejfy, kasy pancerne, także rośliny, meble, transport pianin w Warszawie oraz na terenie całej Polski i Europy.

Zakres usług:

 • planowanie
 • pakowanie
 • zabezpieczanie: strecz, folia bąbelkowa, kartony
 • transport, przewóz mienia
 • rozpakowywanie
 • ubezpieczenie
 • utylizacja zbędnych rzeczy

Transport pianin

Wiele osób posiada w swoim domu przemioty o dużych gabarytach oraz dużej wartości zarówno materialnej jak i często sentymentalnej - pianino czy stół bilardowy. Podczas przeprowadzki przewiezienie takich rzeczy może być kłopotliwe. Jednak nie znami! Posiadamy doświadczenie w przewożeniu tego typu przedmiotów, sprawnie i szybko wykonamy nawet najtrudniejsze zlecenia.
Specjalizujemy się w transporcie pianin, stołów bilardowych i antyków.
Możemy zagwarantować, że mimo dużych rozmiarów, przedmioty te zostaną przwiezione w sposó profesjonalny i bezpieczny.
Posiadamy długoletnie doświadczenie w transportowaniu pianin w Warszawie.

Cennik transportu pianin i fortepianów:

 • poziom zero 250zł
 • parter 250-300zł
 • każde pięro w góre (wnoszenie) 50zł
 • każde piętro w dół (znoszenie) 40zł

Ubezpieczenie

Każdą przeprowadzkę, na Państwa życzenie, ubezpieczamy. Takie ubezpieczenie obejmuje transport od momentu pakowania, po rozpakowanie w określonym miejscu.